טיפים לניקיון

שואב לבתי מלון – למצוא את המתאים

ניקיון בית מלון הוא אתגר של ממש. לרוב ישנה כמות עצומה של חדרים, ונדרש ניקיון באופן שוטף על מנת לאפשר לאורחים בכל רגע נתון, ליהנות ממרחב נקי ונעים. לרשות עובדי הניקיון בבית המלון עומדים מספר עזרים שונים, כאשר ביניהם, ואולי בין הבולטים שבהם, נמצא שואב האבק. שואב לבתי מלון נדרש לעמוד בלא מעט פרמטרים, על מנת לאפשר למשתמשים בו ליהנות מעבודה יעילה וטובה יותר, כזו המותאמת לסביבה עצמה ולאתגרים השונים שהיא מציבה. ברשותכם בית מלון? מעוניינים לרכוש שואבי אבק חדשים ומתלבטים באיזה דגם לבחור ומה חשוב לבדוק לפני שקונים? אם כן, הנה מדריך קצר שיעזור לכם במשימה:

  1. סוג השואב – ישנם סוגים שונים של שואבים כיום. ההבדלים ביניהם באים לידי ביטוי באופי השימוש שבהם וגם בטכנולוגיה שעליה הם מתבססים. זה יכול להיות שואב גב, שואב רובוטי, שואב אבק רגיל וגם שואב רטוב יבש. באופן כללי, כדי למצוא את השואב המתאים, יש לקחת בחשבון את הצרכים הקיימים. לרוב, כשמחפשים שואב לבתי מלון, נוטים לבחור בשואבי הגב או בשואבים הרגילים. אלה, ידועים כקלים ונוחים לתפעול ומאפשרים למשתמשים בהם את מידת התמרון הנדרשת.
  2. העוצמה שלו – מכיוון שמדובר בניקיון של מספר רב של חדרים ובאופן תכוף יחסית, על שואב האבק הנבחר להציע מידת עוצמה גבוהה. שואב עוצמתי לא יישחק מהר ויאפשר לבצע את עבודת הניקיון והשאיבה בצורה יעילה מאד. כמובן שיש לקחת בחשבון גם את סוג המשטחים: האם מדובר בשטחים מקיר לקיר העשויים מחומרים מיוחדים ועדינים או שילוב בין שטיחים לרצפה? שואב עוצמתי מדי עשוי לפגוע בשטיחים העדינים, כך שאם מדובר באריגים מיוחדים, יידרש שואב אחר, בהתאמה מלאה.
  3. אופן השימוש בו – השימוש בשואב אבק צריך להיות פשוט ונוח. כשמחפשים שואב לבתי מלון יש לבחון את הפונקציות השונות שהוא מציע וגם את קלות השימוש בו. שואב שקל לתפעל אותו, יהיה שימושי ונוח הרבה יותר מכל שואב אחר. שואב מתוחכם מדי, ואיכותי ככל שיהיה, סביר שימצא את עצמו במחסן ופחות בשימוש. במקרה זה ההוצאה הכספית הגבוהה יחסית תהיה לחינם ותדרוש מבעלי המלון הוצאה נוספת של שואב ידידותי ונוח יותר.
  4. היצרנים – ישנן כיום לא מעט חברות המתמחות בייצור שואבי אבק לבתי מלון. חלקן נחשבות למובילות ומומלצות מאד, בעוד שאחרות פחות. יש לבדוק מראש מי החברה האחראית לייצור שואב האבק ולוודא כי זו כתובת מקצועית ואמינה שעומדת מאחוריו. כך, במידה ותהיה תקלה או בעיה כלשהי בשואב, לאחר הרכישה, תהיה כתובת שניתן לפנות אליה ולקבל תשובה.
  5. אורך הכבל של השואב – שואב לבתי מלון נדרש להיות עם כבל ארוך יחסית. כבל ארוך מאפשר תמרון קל ונוח הן בחדרי המלון עצמם והן באזורים המשותפים. יחד עם זאת, כבל ארוך מדי עשוי לסרבל את העבודה אתו. ולכן חשוב שיהיה מנגנון המאפשר שליטה על אורך הכבל בקלות ושינוי אורכו בהתאם לצורך.
  6. העלויות – שואבי האבק של היום מגיעים בטווח מחיר רחב מאד. ישנם שואבים יקרים מאד וישנם זולים. מכיוון שמדובר בבית מלון ומכיוון שאיכות השואב חשובה מאד, סביר שההוצאה הכספית תהיה גבוהה יותר. יחד עם זאת, אם פונים לחברות המתמחות במכירת שואב לבתי מלון אפשר למצוא לרוב מבצעים והנחות אטרקטיביות. כך או כך, כדאי לערוך סקר שוק ולבדוק מספר מקומות במקביל, כמו גם דגמים שונים ואיכויות שונות.

בחברת “בר ביצוע” תוכלו למצוא מבחר שואבי לבתי מלון במחירים אטרקטיביים במיוחד – אנחנו מחכים לכם על מנת לייעץ, להכווין ולתרום מהידע שלנו – התקשרו עכשיו 1-700-703-203