טיפים לניקיון

עגלות ניקיון – לשם מה צריך אותן ולמה הן משמשות?

עגלות נקיון

השוק מציע לנו כיום מגוון עצום של אביזרי ניקיון, ההופכים את עבודת הניקיון עצמה ליעילה ולנוחה הרבה יותר עבור בעל המקצוע, המבצע אותה. בין אם מדובר בניקיון חדרי בית מלון, ניקיון משרדים, ניקיון מרכזי קניות גדולים או אפילו בתים פרטיים, עגלות ניקיון הן ללא ספק אחד האביזרים הבולטים ביותר. עגלות אלו מגיעות במגוון עצום של דגמים, עיצובים וגם מידות שונות והן מוצעות בטווח רחב של מחירים. מחיר עגלת הניקיון נקבע לרוב על פי מידת איכותה וגם הגודל שלה. עגלת ניקיון גדולה תעלה יותר מעגלה קטנה.

לשם מה אנו זקוקים לה

עגלת הניקיון מציעה לנו יתרונות רבים, וזו גם הסיבה מדוע היא פופולארית כל כך במקומות שונים. לעגלה יש ארבעה גלגלים לרוב (לעיתים גם שניים, לעיתים שלושה) והיא ניידת בקלות ממקום למקום. לעגלה יש מגשים ופתרונות אחסון מיוחדים, שבהם ניתן לאחסן את ציוד הניקיון ובו להיעזר בכל מקום שאליו מגיעים. ישנן עגלות ניקיון עם פתח מיוחד לדלי מים, ישנן עגלות עם פתח לשקית ניילון גדולה שאליה ניתן להשליך את האשפה. ישנן עגלות עם מדפים שעליהם אפשר להניח את חומרי הניקיון וגם כאלו עם פתחים מיוחדים שאליהם נכנסים בקבוקים ופריטים נוספים.

עגלת הניקיון משמשת את אנשי צוות הניקיון הן במקומות פרטיים, הן במקומות ציבוריים והן במקומות מסחריים שונים. אנשי הניקיון, שלרוב עובדים מטעמן של חברות הניקיון, מסתובבים בין החדרים, ונעזרים בעגלת הניקיון כדי לשאת איתם מנקודה אחת לשנייה את הציוד, שבו יצטרכו להיעזר בשעת הניקיון. העגלות שימושיות במיוחד במקומות גדולים, היכן שיש לא מעט חדרים לנקות. בבתי מלון, למשל, רואים אותן בכל קומה, צמודים לעובדים הניקיון האחראיים לניקיון החדרים. עם העגלות ניתן להיכנס לכל מקום, אפילו למעלית, ובכל פעם להוסיף להן ציוד חדש או להוריד.

למצוא את המתאימות

מכיוון שישנם סוגים שונים של עגלות ניקיון, חשוב מאד להגדיר תחילה את הצרכים לפני הרכישה. לשם מה בדיוק זקוקים לעגלה: האם היא אמורה לשמש את עובדי הניקיון במקום ציבורי גדול מאד או אולי בבית דירות פרטי? האם הניקיון כולל גם שטיפת רצפות, ואז יש צורך במקום ייעודי לדלי המים, או רק ניקיון פחים? כך או כך, האפשרויות הן רבות ומומלץ מאד להגדיר במדויק את הצרכים כדי למצוא את העגלה המתאימה. מעבר לכך, חשוב גם לשים לב לעלויות. כאשר מדובר בחברת ניקיון, המעוניינת לרכוש מספר גדול יחסית של עגלות ניקיון, כדאי מאד להגדיר את התקציב מראש ולערוך סקר שוק. לרוב, ככל שמספר הפריטים שמזמינים הוא גדול יותר, העלות לכל פריט בודד נמוכה יותר.

מי היצרנים

על עגלת הניקיון הנבחרת להיות פרקטית מאד. היא משמשת לא מעט במהלך יום העבודה את עובדי הניקיון וחשוב שהיא תהיה נוחה וקלה לתפעול. כדאי מאד לשים דגש גם על היצרנים ומומלץ מאד לרכוש עגלה אך ורק אצל המומחים. חשוב מאד שתהיה כתובת שניתן לפנות אליה במקרה של בעיה וגם אחריות בעת הצורך. למתלבטים באיזה דגם לבחור, כדאי לבחון כמה דגמים שונים ולהשוות בין המאפיינים שלהם: עד כמה העגלה קלה ונוחה לתמרון? אילו פתרונות היא מציעה? מה ניתן לאחסן בה? וכמובן – כמה היא עולה? בחינת פרמטרים אלה ותוך מתן דגש ליצרנים עצמם, תעזור במשימה ותאפשר למחפשים עגלת ניקיון למצוא את המתאימה ביותר לעבודה.

בחברת “בר ביצוע” תוכלו למצוא מגוון עגלות ניקיון מכל הסוגים שפורטו (עגלות ניקיון לבתי חולים, בתי מלון ועוד) מוזמנים להתייעץ עם המומחים שלנו בנושא ניקיון.