טיפים לניקיון

שואב גב – למרחק נקי יותר

סביבה נקייה, נטולת אבק או לכלוך מיותר, נעימה וטובה לנו הרבה יותר. לא פשוט לשמור עליה ככזו, אולם לשמחתנו ישנם לא מעט פתרונות כיום שיכולים לעזור לנו ליצור אותה, בין אם חלק מהמרחב הפרטי שלנו ובין אם היא במרחב הציבורי. שואבי אבק נחשבים לכלי יעיל ושימושי מאד, העוזר לשמור על סביבה נקייה והם מגיעים במגוון של תצורות, גדלים וסוגים. שואב גב הוא אחד הבולטים ברשימת שואבי האבק התעשייתיים ולא בכדי. כשמו כן הוא – הוא ניתן לנשיאה על הגב (בדומה לתיק גב), כך שהשימוש בו יעיל, פשוט מאד ובעיקר – נוח.

מה הוא מציע

בין אם לצורך ניקיון חדרי המלון, ניקיון המשרדים או אפילו לצורך ניקיון בתים פרטיים על ידי חברת ניקיון, חשוב לבחור בציוד מתאים, בעזרתו ניתן להשיג את רמת הניקיון שבה מעוניינים. שואבי אבק מתבססים כיום על טכנולוגיות חדשניות ומוצלחות הרבה יותר מאלה שהוצעו לנו בעבר והם קולטים את האבק ואת הלכלוך על הקרקע בצורה יעילה יותר. שואב גב, הניתן לנשיאה על הגב באמצעות רצועות המתלבשות עליו כולל כבל ארוך מאד, המאפשר גמישות רבה תוך כדי השימוש בו. לאחר חיבורו אל החשמל ניתן לנוע איתו בחופשיות רבה בחדר ולהגיע לכל הפינות שרוצים ללא כל בעיה. השואב איננו כבד משקל ומתוכנן בהתאמה מלאה למשתמשים בו.

לשים לב לפני הרכישה

שואבי הגב, כמו סוגים שואבי האבק האחרים, מגיעים גם הם בדגמים שונים. על מנת לאתר את המתאים ביותר, חשוב לשים לב לכמה פרמטרים עיקריים: הכוח שלו (העוצמה), אורך הכבל וקוטר הצינור, המשקל שלו, האופן שבו הוא מתלבש על הגב וגם החברה שמייצרת אותו. מכיוון שנוהגים להשתמש בו לא מעט (לרוב אלה הם אנשי הניקיון הנעזרים בו), עליו להתלבש בצורה נכונה וטובה על הגב מבלי לגרום לו נזק. מעבר לכך, חשוב שיהיה קל משקל (עד כמה שניתן) כדי למנוע עומס לא רצוי על הגב ועל הגוף בכלל. העוצמה שלו היא פרמטר נוסף, שיש לקחת בחשבון שכן שואב גב עוצמתי יפעל בצורה יעילה יותר ולא יצריך מבעל המקצוע שנעזר בו לשוב לאותו מקום כמה פעמים על מנת לשאוב את האבק או את הלכלוך שהצטבר בו.

שואבי האבק של היום, לרבות שואבי הגב, מגיעים בטווח רחב מאד של מחירים. מחיר השואב נקבע בהתאם לאיכות שלו ולפרמטרים השונים שהוא מציע. כמו בכל תחום אחר, מחיר גבוה לא בהכרח מעיד על איכות גבוהה גם כן, אולם מומלץ מאד שלא להתפתות לחפש אחר שואבים זולים מאד, שכן במקרים כאלה הסבירות שמדובר בשואב פשוט ולא איכותי, היא גבוהה. ולכן, בין אם מעוניינים לרכוש כמה שואבי גב ובין אם אחד בלבד, מומלץ מאד לערוך סקר שוק, לבדוק מספר דגמים שונים וכמובן – לפנות למומחים. לחברות המתמחות במכירת ציוד ניקיון מסוג כזה. חברות אלו תוכלנה להמליץ על הדגמים הטובים ביותר, תוך התייחסות לצרכים ותסייענה במציאתו של שואב הגב המושלם.

לסיכום

שואב גב הוא אחד הפיתוחים השימושיים ביותר בתחום הניקיון ולא בכדי. בהיותו נישא על הגב, קל מאד לתמרן איתו והוא הופך את עבודת הניקיון ליעילה הרבה יותר, אך גם נוחה מאד לבעל המקצוע. כדאי מאד לשים דגש על איכות שואב הגב, על המשקל שלו וגם על העוצמה שלו.

חברת “בר ביצוע” מתמחה בתחום הניקיון ותוכל לתת לכם מענה מצוין בכל הקשור לשואבי גב – מוזמנים להתייעץ עם המומחים שלנו.