טיפים לניקיון

מה מכונות שטיפה בלחץ מים יכולות לחסוך לך?

תראו אותן בכל מקום, מכונות שטיפה בלחץ מקצועיות שעושות עבודה מעולה ויעילה בעלויות חסכוניות, בפחות זמן ובתוצאות טובות הרבה יותר.

כשצריך להתמודד עם ניקיונות במקומות גדולים בעלי שטחים רחבים וכאשר יש לכלוך שמתקשים להסיר אותו ללא מסירים כימיים למיניהם, זה הזמן להשתמש במכונות שטיפה בלחץ מההיצע המגוון של בר ביצוע, שעושות עבודה מקצועית יותר בכל מקום.

זו לא סתם גוזמה, אלא הערכה של אנשי המקצוע בתחום שעברו למכונות אלה כבר מזמן בגלל שביעות רצון הלקוחות.

מה גם שהיום כבר פחות נהוג לבזבז זמן על שטיפה ידנית בעזרת מנקים שמכלים את זמנם בכל מקום, וגם פחות משתמשים בתכשירי ניקוי חריפים שמזיקים אלא לחומרים ייעודיים שיעילים יותר למקומות בעלי כתמים בעייתיים.

היום מעדיפים במקומות רבים להשתמש דווקא במכונות שטיפה בלחץ.

למה דווקא מכונות שטיפה בלחץ?

הכירו את הגרניק. אנחנו בבר ביצוע ממליצים עליה משום שזוהי מכונת שטיפה שצורכת פחות מים מכל מכשיר שטיפה אבל מספקת לחץ מים פי 10-50 מכל צינור פשוט.

זה יכול להיות בשימוש ביתי או תעשייתי, במגזר העסקי או הציבורי ובכל מקום הן יעשו את הניקיון קל, פשוט, חסכוני ויעיל יותר.

יש שמשתמשים בהן לניקוי הרכב שלהם ויש כאלה שמשתמשים רק לגינה ולחצר, משום שהן מתמודדות הרבה יותר טוב עם כתמים עקשניים שכבר אי אפשר להסיר בשום דרך אחר.

חשבו על רכב השטח שלכם חוזר מלא אבק ובוץ, או בית עסק שיש בו הרבה שימוש בחומרים מזהמים ודביקים כמו סדנאות ומפעלים למיניהם.

ואפילו מפעלים לייצור מזון, שם על אחת כמה וכמה הניקיון צריך להיות יסודי ותכוף, ומכונת קיטור בלחץ מספקת לכם את השירות הזה בקלות.

כיצד עובד גרניק?

לגרניק יש משאבה שמחוברת למנוע חשמלי או מונע בדלק. המשאבה שואבת מים ומתיזה אותם החוצה בלחץ אדיר דרך פיה מיוחדת.

ההתזה על המשטח גורמת לניקוי בעזרת הלחץ שפשוט מסיר כתמים שונים ממשטחים בצורות שונות.

זה גם מה שנוח בגרניק שהוא יכול לעבוד על כל מיני סוגים של משטחים ומתקנים מלוכלכים.

במיכל פנימי מכניסים חומר ניקוי שכבר אינו חייב להיות חריף משום שהלחץ הפיזי של המים עושה את העבודה במקומו.

פעולת הניקוי אינה צורכת יותר מים משום שהלחץ הוא העיקר. במקום 50 ליטר בדקה המכונה תשתמש אולי ב-10 ליטר והלחץ יספיק.

מה עוד אפשר לעשות עם גרניק?

מכיוון שהרעיון הפשוט והיעיל הזה מתאים לכל כך הרבה מקומות, כל שנותר הוא לחבר לפיית הגרניק גם אביזרים נוספים כדי להפוך אותו למתאים לא רק לניקיונות שונים של משטחים ישרים.

יש מברשות שאפשר להכניס למתקנים או לכלי רכב, יש אביזרים שמתאימים לחומרים שונים כדי לא לשרוט אותם ויש חומרי ניקוי שמתאימים לכולם מבלי להזיק לסביבה וגם לחומרי המשטחים כמו אבן, מתכת, ניקוי כללי, עץ ועוד.

המכונות של בר ביצוע מתאימות גם לשימוש ביתי ולכן יכולות להיות קטנות יותר או לשימוש מקצועי, מה שיחייב גם אביזרים שמתאימים לניקיון מקום מוסדי.