טיפים לניקיון

לא כל מכונות הפוליש יכולות לעשות את אותה עבודה

מכונות פוליש עושות היום הרבה יותר מאשר רק פוליש ומכיוון שהן באות בגדלים שונים הן מתאימות מאוד למקומות פרטיים וגם ציבוריים.

מקומות רבים צריכים ליצור רושם טוב על הלקוחות והמבקרים שלהם ולכן הרצפות והמבנה חייבים להיות נקיים ובמיטבם תמיד.

פוליש והברקה של רצפות הן אחת הדרכים לדאוג לכך שכל מקום כזה ייראה תמיד מצוין ונקי, משום שרצפות מוזנחות, חסרות ברק ומשופשפות מקרינות בצורה שלילית על המקום.

אנו דואגים לבנות ולעצב בצורה מוקפדת כל מקום, כולל בתים פרטיים, ולכן התחזוקה היומית והתקופתית שלהם היא חלק בלתי נפרד מהיופי שלהם.

מכונות הפוליש של בר ביצוע מיועדות בדיוק לשם כך – לשמור על העיצוב והיופי של מקומות רבים, גם משום שהחומרים היקרים והמוקפדים שבהם משתמשים חייבים לקבל תשומת לב נאותה ולא להזניח אותם כדי שתמיד ייראו כפי שהתכוונו לכך המעצבים.

מה עושה מכונת פוליש?

מכונות הפוליש שמוצעות בבר ביצוע בנויות בגדלים שונים ולמטרות שונות ולכן יש להן גם תפקידים שונים כמו ליטוש, החלקה, פוליש קלאסי, ניקוי, הברקה, פוליש מיוחד עם ואקס ועוד מגוון תפקידים לפי מה שנחוץ לכם.

משום כך יכול להיות להן מנוע שיש לו רק מהירות אחת או מנוע שמתאים את המהירות שלו לפי התפקיד והעבודה שעליה לעשות. הוויסות נעשה לפי הצרכים שלכם והרצפה שעליכם לעבוד עליה.

בשל כך ככל שהעבודות על הרצפה יותר מורכבות יש לבחור מכונת פוליש שמתאימה לכל התפקודים והיישומים האלה.

בתוך המכונה יש לא רק מנוע כי אם גם מיכל נוזלים שבו הנוזלים שנחוצים לכם, חומרי ניקוי או חומרי פוליש, וסט של אביזרים שתוכלו להשתמש בהם למטרות השונות.

ידע ומיומנות להפעלת המכונה

כדי להפעיל מכונת פוליש על סוגיה השונים יש להכיר את העבודה ולדעת מה עושים, במיוחד כאשר מדובר בליטוש וחידוש של אבני הרצפה. זה דורש מומחיות וזה גם מחייב להתאים מכונה מקצועית לכל בעל מקצוע.

הניסיון המצטבר בעבודה זו נותן לכם את היתרון לזהות איזו מכונה תתאים לכם יותר בשל ביצועיה אבל אפשר לומר בוודאות שכאשר מקפידים על קניית מכונה טובה מיצרן מוכר ואמין, הידע והמומחיות שלכם מצאו את מכונת הפוליש שתוכלו לעבוד אתה אצל הלקוחות שלכם לשביעות רצונם.

מה עוד אפשר לעשות במכונה פוליש?

יש חברות ניקיון שונות שמשתמשות ביתרונות הרבים והמקצועיים של מכונות הפוליש של בר ביצוע כדי לנקות ולהגיע בעזרתן לתוצאות שקשה להגיע אליהם ללא נסיון וללא הציוד המתאים

זה יכול להיות גם לעבודת ניקיון על רצפות ישנות שהלכלוך הרב בהן מחייב עבודה יותר יסודית מאשר ניקיון רגיל.

הפוליש והוואקס הם רק הגימור היפה לעבודת ניקיון וליטוש יסודית יותר בעזרת הראשים והאבזרים המתאימים.

המכונה צריכה להתאים גם למרקם של הרצפה ולדעת להתמודד גם עם רצפות מיוחדות שעשויות מחומרים מיוחדים כמו שיש ואבנים עם דוגמאות וחריצים שונים.

זוהי מכונה שנחשבת להשקעה כדאית משום שהיא מספקת את כל השירותים שנחוצים לכם במכונה יעילה ונוחה להפעלה.